Terörle Mücadele (İç Güvenlik) Şerit Rozeti

Fiyat:
30,00 TL
Havale / EFT:
29,10 TL
2,78 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Rozet Ölçüleri : 0,9 mm x 35 mm  (Asetat Kaplı)

TSK Son yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir
Rozetler firmamız tarafından üretilmektedir.
Toptan fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz Birden Fazla Rozetiniz varsa aşağıdaki linkten birleştirme yaptırtabilirsiniz
???????????????????????????????
                  ŞERİT ROZET BİRLEŞTİRME İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ         
 

Terörizmle Mücadele


        

 

Kuvvet K.lıkları, J.Gn.K.lığı, S.G.K.lığı ve Gnkur.Öz.Kuv.K.lığı tarafından belirlenecek terörizmle mücadele görevi alan birliklerde toplamda en az bir yıl süreyle disiplinli ve başarılı bir şekilde görev yapan personele, asgari Tuğgeneral/Tuğamiral rütbesinde amirin onayı ile verilir. TH061 kodlu şerit rozet beş yıla kadar görev yapanlar için bir yıldızlı, 6 yıl ve daha fazla görev yapanlar için iki yıldızlı TH062 kodlu şerit rozet kullanılır.

TERÖRİZMLE MÜCADELE HİZMET ŞERİT ROZETİ 
 
  Kuvvet K.lıkları, J.Gn.K.lığı, S.G.K.lığı ve Gnkur.Öz.Kuv.K.lığı tarafından belirlenecek terörizmle mücadele görevi alan birliklerde toplamda en az bir yıl süreyle disiplinli ve başarılı bir şekilde görev yapan personele (Sb., Astsb., Uzm.J., Uzm.Erb.) asgari Tuğgeneral/Tuğamiral rütbesinde amir, General/Amiraller için Ordu/Kolordu K. (Deniz ve Havada eşidi) onayı ile EK-I?daki çizelge hâlinde düzenlenmiş teklif çizelgesine istinaden verilir. (Şekil 40) 
 Beş yıla kadar görev yapanlar için bir yıldızlı, 6 yıl ve daha fazla görev yapanlar için iki yıldızlı şerit rozet kullanılır. Çizelge şerit rozet beratı yerine geçer. Ayrıca teklif yapılmaz, berat verilmez. Şerit rozet yıldızları kırmızı-beyaz zemin üzerinde 2 mm kabartma metaldir. 
Diğer Özellikler
Stok KoduSR034
MarkaSeyhan Askeri Malzeme
Stok DurumuVar
1453107100139

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.