Komando Hizmet Şerit Rozeti

Komando Hizmet Şerit Rozeti
Görsel 1
SeyhanPuan : 46
Fiyat:
5,00 TL
Havale / EFT:
4,85 TL
5.0 1
5.00 www.seyhanaskerimalzeme.com
Rozet Ölçüleri : 0,9 mm x 35 mm  (Asetat Kaplı)

TSK Son yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir
Rozetler firmamız tarafından üretilmektedir.
Toptan fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz Birden Fazla Rozetiniz varsa aşağıdaki linkten birleştirme yaptırtabilirsiniz
???????????????????????????????
                  ŞERİT ROZET BİRLEŞTİRME İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ         
 

Hizmet Şerit Rozetleri ve Anlamları

Komando    

 

(a) Kuvvet K.lıkları ve J.Gn.K.lığınca belirlenecek Komando/Dağ Komando birlikleri, SAT, SAS SAT ve Amfibi Deniz Piyade Tugay K.lığı birliklerinde asgari iki yıl başarı ile görev yapan personele (Sb., Astsb., Uzm.J., Uzm.Erb.) asgari Tuğgeneral/Tuğamiral rütbesinde amir (General/Amiraller için Ordu/Kolordu K.) (Deniz ve Havada eşidi) onayı ile TH010 kodlu şerit rozet verilir.

(b) Komando İhtisas Kursunu veya yurt dışında eşidi bir kursu başarıyla bitiren, iki yıl ve daha fazla süreyle başarılı şekilde komando birlik komutanlığı (asgari kol komutanlığı ve eşidi) yapan personele (Sb., Asb.,) asgari Tuğgeneral/Tuğamiral rütbesinde amir, General/Amiraller için Ordu/Kolordu K. (Deniz ve Havada eşidi) onayı ile TH011 kodlu şerit rozet verilir. Bu şerit rozeti hak edenler TH010 kodlu rozeti takamazlar. Bu iki rozet personelin görev süresini tamamladığı birlik tarafından düzenlenir, daha sonraki görev yaptığı birlik komutanları tarafından düzenlenemez.  
Diğer Özellikler
Stok KoduSR033
MarkaSEYHAN
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.