Üye Girişi   |    Yeni Üye    |    Şifremi Unuttum
  Sitemizin e-Alışveriş modülü aktif edilmemiştir. LÜTFEN FİYAT İÇİN BİLGİ ALINIZ....      |       
Ürün Grupları
Çok Satılan Ürünler
Minkale takımı
Harita Müşiri silinmez
Harici Subay Rütbeleri (HAVA KUVVETLERİ)
Harici Subay Rütbeleri (KARA KUVVETLERİ)
En Fazla Görüntülenen
Özel Kuvvetler
Spoletler
Hücum yeleği
BİJUTERİ VE TESBİH MALZEMELERİ SAYFA 19
Duyuru Servisi
Sanal mağzamızla ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Siparişimin gelmesini nasıl hızlandırabilirim ?
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz, en kısa sürede kargoya teslim edilmektedir. Verdiğiniz siparişlerinizin size ulaştırılmasını hızlandırabilmeniz için extra bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Amacımız, siparişlerinizin mümkün olan en kısa sürede kargoya teslim edilebilmesi yönündedir.

Sorularıma gönderdiğiniz cevapları sitede görebilir miyim?
Evet. Bize müşteri hizmetleri sayfasını kullanarak gönderdiğiniz sorulara "Mesajlarım" bölümünden takip edebilirsiniz.

Size nasıl E-mail gönderebilirim?
Bütün sorularınızı, "Müşteri Hizmetleri" sayfamızdaki "Bize Sorun" sayfasını kullanarak bize iletebilirsiniz.

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?
Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?
Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayitli e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, Sipariş Takibi linkinden siparişinizin durumunu görebilirsiniz.

Kredi Karti Güvenlik Kontrolü
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Sitemizde kullanılan hiçbir bilgi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz, Kredi Karti bilgileriniz hiçbir şekilde sisteme kaydedilmez, ilgili bankaya iletilir.

Teslimat Adresleri
Siparişniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerinden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdir. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

 
Ürün Teslimat Bilgileri | Banka Hesap Numaralarımız | Alışveriş Prosedürü | Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler | Tüketici Kanunu | Yeni Üyelik | S.S.S | Müşteri Hizmetleri
     
Copyright © 2004 - 2018  seyhanaskermalzemesi.com Tüm hakları saklıdır. Bu sitede Nazarweb E-Ticaret Yazılımı kullanılmaktadır. Seyhan Askeri Malzeme